Jak si udržet ruce co nejdéle mladistvého vzhledu bez pigmentových skvrn.

Každodenní péče o ruce je nejdůležitějším předpokladem k tomu, že si je co nejdéle udržíme v nejlepším stavu. V průběhu dne, kdy si myjeme ruce je důležité je také hydratovat. Měli bychom si je mazat po každém mytí rukou hydratačním krémem.

Je dobré, si jednou týdně udělat peeling rukou, který zbaví kůži odumřelých buněk. Dělá se krouživými pohyby, poté se ruce umyjí vodou. Na takto ošetřené ruce se nanese výživná maska nebo výživný krém, na ruce si dáme bavlněné rukavice, takto necháme masku působit do rána. Ruce jsou poté krásně hebké, jemné a vyživené.

Pokožka rukou je náchylná na tvoření pigmentových skvrn a proto je důležité ji chránit přípravky s ochranou proti UV záření. Můžeme používat stejné přípravky, jaké používáme na na tělo nebo obličej.

Na ošetření rukou doporučuji od SynCare Krém na ruce s BIO konopným olejem a zesvětlujícím enzymem proti pigmentovým skvrnám. Ruce jsou po používání tohoto balzámu na ruce jemné a vláčné. Tento přípravek patří do skupiny 100% Vegan bez použití složek živočišného původu. 

V příštím příspěvku se zaměřím na ochranu rukou.